Szlifowanie płaszczyzn

Szlifowanie - obróbka wykończeniowa płaszczyzn

Stosowana do kształtowania powierzchni, w wyniku której uzyskuje się duże dokładności wymiarów i kształtów. Obróbka pozwala na zmniejszenie chropowatości powierzchni, a także na uzyskanie bardzo dużej dokładności wymiarowej. Szlifowanie płaszczyzn to także czynność pozwalająca na nadanie odpowiednio wysokiego połysku lub na usunięcie powstałych w wyniku użytkowania danego elementu zarysowań, śladów rdzy, a także zabrudzeń.

W celu uzyskania oczekiwanych rezultatów, w naszym zakładzie produkcyjnym stosowane są specjalistyczne urządzenia i materiały ścierne, które poruszając się z dużą prędkością, podczas kontaktu elementu roboczego ze szlifowaną płaszczyzną usuwają relatywnie niewielkie ilości materiału. W ten sposób przygotowane detale mogą służyć dalszej obróbce lub zostać wykorzystane bezpośrednio w różnego rodzaju konstrukcjach, jako jeden z elementów.

Masz pytania?
Potrzebujesz rady?

Jesteśmy dla Ciebie doradcami, chętnie podpowiemy najlepsze rozwiązanie. Z nami poczujesz się zaopiekowany od początku do końca współpracy!
Skontaktuj się z nami »

Zapytanie Ofertowe

Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą. Staramy się odpowiadać na wszystkie zapytania w ciągu 24 godzin w dni robocze.